Fiber İnternet Kampanyaları

  • Anasayfa
  • Fiber İnternet Kampanyaları


TURKCELL’LİLERE ÖZEL 3 AY ÜCRETSİZ SÜPER PAKET KAMPANYASI

İncele


TURKCELL FİBERE GİRİŞ PAKETİ KAMPANYASI

İncele


TURKCELL’LİLERE ÖZEL 100MBPS PLATİN PAKET

İncele


TURKCELL FİBER SÜPER PAKETLER KAMPANYASI

İncele


TURKCELL FİBER 50MBPS&100MBPS PLATİN PAKETLER

İncele


TURKCELL’LİLERE ÖZEL 3 AY ÜCRETSİZ PLATİN PAKET

İncele


SAMSUNG GALAXY T290 KAMPANYASI

İncele


TURKCELL FİBER EKO PAKETLER KAMPANYASI

İncele


YABANCILARA ÖZEL FİBER İNTERNET KAMPANYASI

İncele


TURKCELL FİBER ESNEK KAMPANYA

İncele


FİBERE HOŞ GELDİN KAMPANYASI

İncele

Fiber İnternet Nedir?
Fiber internet, yüksek hızlı internet teknolojisine verilen isim. Fiber internetin ADSL’den daha hızlı olmasının sebebi iletinin fiber optik denilen kablolar aracılığı ile yapılmasından kaynaklanıyor. ADSL internet bağlantısı bakır telefon kabloları üzerinden gerçekleştirilirken fiber internet aktarımının sağlandığı kıl kadar ince cam tellerden oluşan fiber kablolar ışık hızında iletim sağlar. Fiber kablolar sayesinde internet hızı 1000 Mbps’ye kadar çıkar. Standart ADSL paketlerinde hızın 24 Mbps’ye kadar çıktığı düşünülürse fiber internetin ne kadar hızlı olduğu anlaşılabilir.

Fiber internet, Turkcell Superonline’ın sunmuş olduğu bir altyapı hizmetidir. Adsl ve Vdsl’e göre daha verimli, bakır kablolardan farklı olarak da hızlı internet hizmetini evinize kadar ışık olarak ileten bir altyapıdır. Bu sayede Turkcell Superonline size sınırsız bir internet hizmeti sunar.

Fiber internetten faydalanabilmek için bulunduğunuz bölgede fiber internet altyapısı bulunmalıdır. Ülkemize geldiği tarihten bu yana konuyla ilgili altyapı çalışmaları devam etmekte. Öncelikle büyük şehirlerde başlatılan fiber internet altyapı çalışmaları, bugün artık Anadolu’nun diğer şehirlerine de yayılmaya başladı. Evinizde ya da iş yerinizde fiber internet kullanmak istiyorsanız fiber internet altyapı sorgulaması yaparak bölgenizde fiber internet altyapısı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

İnternet Kurulumu Nasıl Gerçekleşir?
İnternet aktivasyonu için bekleme süresi yoktur. Superonline başvurusunu yaptığınız andan itibaren 36 saat içerisinde kurulumunuz gerçekleşiyor.

Kurulum için başvuru yaptığınızda randevu departmanındaki arkadaşlarımız aynı gün içinde müsait olduğunuz gün ve saate randevunuzu veriyor, uzman teknik ekibimiz randevu saatinde evinize gelip kablo tesisatını hazırlayıp kurulumu gerçekleştiriyor. Herhangi bir bekleme süresi veya sinyal süresi yok.

Ücretsiz kurulum ve aktivasyon gelen teknik servis tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilir halde bırakılır. Kurulum ve aktivasyon yapıldıktan hemen sonra kullanıma hazırdır.

İnternet Paketleri Nelerdir?
Ev internet paketleri, sınırsız internet paketleri, yalın internet kampanyaları gibi bir çok seçenek ile ihtiyacınıza en uygun internet kampanyaları sizleri bekliyor!

Fiber İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?
Turkcell Fiber Avantaj Kampanyası
Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası
Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası
Turkcell Fiber 3 Ay Ücretsiz Platin Paketler
Turkcell Fiber Esnek Paket Kampanyası
Turkcell’lilere Özel Fiber Platin Paketler
Turkcell’lilere Özel Tv+ Kampanyası
Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Kampanyası
Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Tv+ Kampanyası
Turkcell Kablo İnternette Avantaj Kampanyası
Turkcell Ev İnternetine Hoşgeldin Kampanyası
3 Ay Ücretsiz Tv+ Özel Kampanyası
3 Ay Ücretsiz Turkcell Kablo İnternet Kampanyası
3 Ay Ücretsiz Limitsiz Yalın Adsl Kampanyası
0232 999 90 90 veya 0532 755 17 65 numaralarından Turkcell Superonline müşteri hizmetlerimizi arayabilir veya turkcellsuperonline-barisnet.net web adresimiz üzerinden yapabilirsiniz.