Süper Konuşma

Süper Konuşma

ALO Hizmeti + Sagemcom D-160 Kablosuz Ev Telefonu Ayda 11,99 TL

11,99 TL / AY Hemen Başvur

Kampanyaya katılım 1 Ağustos 2015 tarihine kadar geçerlidir

Süper Konuşma

ALO Hizmeti her yöne 200 dakika ve Superonlinelılar'la ayda 3000 dakika konuşma hediye. 24 ay sabit fiyat avantajı ile "Net Fiyat". İhtiyacınıza uygun kablosuz ev telefonu hediyeli alternatif diğer dakika paketleri de mevcut!

Kampanya kapsamında sunulan Süper Dakika paketlerinin fiyatları aşağıda mevcuttur. Aşağıdaki aylık paket ücreti fiyatlarına tüm vergiler %18 KDV ve %15 ÖIV dahildir.

Dakika Paket Adı Aylık Paket Ücretleri
Süper 200 Dakika (D160 DECT'li) 11,99 TL
Süper 300 Dakika (D160 DECT'li) 15,99 TL
Süper 300 Dakika (ePure DECT'li) 22,99 TL
Süper 600 Dakika (ePure DECT'li) 28,99 TL
Süper 1200 Dakika (ePure DECT'li) 44,99 TL

  • 24 ay boyunca Süper Dakika paketlerinden birine kullanım taahhüdü ver, DECT telefonuna ücretsiz sahip ol!
  • Tüm Turkcell Superonline ses müşterileriyle aylık ek 3000 dakika ücretsiz konuşabilirsin.
  • Ev Numaranı Turkcell Superonline’a taşı, seçtiğin dakika paketi dışında sabit ücret ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.
  • Süper Dakika paketleriyle daha çok konuşup, daha az öde!

  • Kampanya 08 Mart 2013 - 01 Ağustos ​2015 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanyadan yeni ve mevcut bütün Turkcell Superonline internet müşterileri, Turkcell Superonline’a sabit telefon numaralarını taşımak veya Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmek kapsamında ses hizmeti almaları ve ilgili süper dakika paketine 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler. Kampanya kapsamındaki süper dakika paketleri 24 ay taahhütlü olup DECT telefon taahhüt kapsamında ücretsizdir.
  • DECT telefonlar stoklarla sınırlıdır.
  • *Her Yöne; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, diğer alternatif telekom operatörleri, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve 444 yönlerine dogru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurtiçi GSM için 30 saniye, diğer yönler için 60 saniyedir. Diğer yönlere dogru aramalar ve dakika paketi aşımlarınız mevcut ses tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
  • Birden fazla internet kampanyası sahibi olmam durumunda farklı kampanyalardan alabilecegim toplam DECT telefon ürünlerinin (Gigaset AS180, Sagemcom D160, SwissVoice IH250 ve SwissVoice ePure model cihazlar da dahildir) sayısı en fazla 3 (üç) olabilir. Bu kampanya kapsamında sunulan paketler arasında geçiş yapılamaz.
  • Taahhüt sürenizden önce ses aboneliğinizi ya da ilgili süper dakika paketi aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda ücretsiz olarak verilen DECT telefon bedeli (D160 DECT için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 75 TL, ePure DECT için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 240 TL) ile işbu kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak tarafınıza faturalandırılır.
  • Kampanya kapsamında taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında Damga Vergisi tutarının bir defaya mahsus olmak üzere Turkcell Superonline tarafından tarafıma faturalandırılır.
Süper konuşma kampanyası Taahhütnamesi​

*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​