Konuşturan Fiber İnternet Kampanyası

Konuşturan Fiber İnternet Kampanyası

25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Fiber İnternet + Alo Hizmeti + SwissVoice E-Pure Kablosuz Ev Telefonu Ayda 59 TL

59 TL / AY Hemen Başvur

Kampanyaya katılım 1 Ağustos 2015 tarihine kadar geçerlidir

Konuşturan Fiber İnternet Kampanyası

Alo Hizmeti her yöne 200 dakika konuşma ve Superonlinelılar'la ayda 3000 dakika konuşma hediye. Üstelik 24 ay sabit fiyat avantajı ile Net Fiyat

​​​24 Ay Taahhütlü + ALO Hizmetli*​

Hız Kota AKK
(download)
Tarife Fiyatı (TL) 24 Ay Taahhütlü
Fiyat (TL)
25 Mbps Limitsiz 75 GB 74 49
200 Dakika Her Yöne*** 11,99 10
TOPLAM 85,99 59

*Kampanya kapsamında ALO (Sabit Telefon) hizmeti zorunludur. ALO hizmeti ile birlikte zorunlu olarak sunulan ücretli 200 Dakika paketinin yanında tüm Turkcell Superonline’lılarla aylık 3000 dakika ek görüşme paketi ve tasarım harikası SwissVoice marka ePure kablosuz ev telefonuda ayrıca ücretsiz olarak sunulmaktadır. 
**AKK, Adil Kullanım Koşulları’nı ifade etmektedir. 
*** Her Yöne Dakika Paketleri; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir.​

 • 200 Dakika Her Yöne* Rahatça Konuşma!
 • Kurulum ve Aktivasyon Ücreti Yok!
 • Tasarım harikası SwissVoice ePure Kablosuz Ev Telefonu hediye!
 • Tüm Turkcell Superonline ALO müşterileriyle ayda 3000 dakika ek görüşme ücretsiz!
*Her Yöne; şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir.

 • Kampanya 03 Eylül 2014 - 01 Ağust​​os 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber internet aboneleri ev telefonlarını numaraları değişmeden Turkcell Superonline’a taşıyarak ya da ev telefonu yoksa Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmeleri ve 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler.
 • Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 29 TL aktivasyon ücreti taahhüt kapsamında alınmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler (%18 KDV) dahil 150 TL kurulum ücreti taahhüt kapsamında alınmamaktadır.
 • Kampanya teklifine tüm vergiler ALO Hizmeti için (%18 KDV, %15 ÖİV), internet hizmeti için (%18 KDV, %5 ÖİV) dahildir. Paket dakikalarının aşımında veya paket kapsamı dışındaki yönler arandığında ücretlendirme mevcut ses tarifenizden yapılmaktadır.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık kampanya paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya, 24 ay taahhütlü olup SwissVoice ePure model kablosuz ev telefonu hediyelidir. Kampanya kapsamında verilen kablosuz ev telefonları stoklarla sınırlıdır.
 • Bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i Damga Vergisi olarak bir defaya mahsus olmak üzere abonelerin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Kampanya kapsamında sunulan 25 Mbps limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan Her Yöne Dakika Paketi; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir.
 • Tüm Turkcell Superonline ses aboneleriyle aylık ek 3000 dakika ücretsiz görüşme kampanya kapsamında ayrıca sunulmaktadır.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt tarife fiyatlı paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamındaki paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.
 • Birden fazla fiber internet kampanyası sahibi olmam durumunda farklı kampanyalardan alabileceğim toplam kablosuz ev telefon ürünlerinin (AS180, D160, HD kablosuz ev telefonu ve ePure model kablosuz ev telefonu cihazları da dahildir) sayısının en fazla 3 (üç), bu kampanya kapsamında sunulan dakika paketlerinden aynı kampanya kapsamında en fazla 1 (bir) adet alınabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV) 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir.​​
Konuşturan ​Fiber İnternet Kampanyası Taahhütnamesi

*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​