Fiberle Sohbet Kampanyası

Fiberle Sohbet Kampanyası

25 Mbps 1 GB Kotasında Duran Fiber İnternet + Alo Hizmeti + Sagemcom D-160 Kablosuz Ev Telefonu Ayda 29,99 TL

29,99 TL / AY Hemen Başvur

Kampanyaya katılım 1 Ağustos 2015 tarihine kadar geçerlidir

Fiberle Sohbet Kampanyası

Alo Hizmeti her yöne 600 dakika ve Superonlinelılar'la ayda 3000 dakika konuşma hediye. Üstelik 24 ay sabit fiyat avantajı ile Net Fiyat.

24 Ay Taahhütlü + ALO Hizmetli*

Paket Tarife Fiyatı (TL) Kampanya Fiyatı (TL)
25 Mbps 1 GB Kotasında Duran Fiber İnternet 6,99 6,99
Fiberle Sohbet 600 Dakika Paketi** 28,99 23
TOPLAM 35,98 29,99
*Kampanya kapsamında ALO (Sabit Telefon) hizmeti zorunludur. ALO hizmeti ile birlikte zorunlu olarak sunulan ücretli 600 Dakika paketinin yanında tüm Turkcell Superonline’lılarla aylık 3000 dakika ek görüşme paketi ve Sagemcom marka D160 kablosuz ev telefonuda ayrıca ücretsiz olarak sunulmaktadır.
** Her Yöne Dakika Paketleri; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir.​
 • ​Her yöne* 600 dakika doya doya konuşma,
 • Tüm Turkcell Superonline'lılarla aylık 3000 dakika ek görüşme ücretsiz!
 • Sagemcom D160 kablosuz ev telefonu hediye!
 • Üstelik 1GB kotasında duran internet ile hem konuş hem internette gez!
 • *Her Yöne; şehiriçi, şehirlerarası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir.
 • ​Kampanya 03 Eylül 2014 -​ 01 Ağustos 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri ev telefonlarını numaraları değişmeden Turkcell Superonline’a taşıyarak ya da ev telefonu yoksa Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmeleri ve 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler.
 • Turkcell Superonline Fiber İnternet Hizmeti, Turkcell Superonline'ın fiber optik altyapısının bulunduğu bölgelerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 29 TL aktivasyon ücreti taahhüt kapsamında alınmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler (%18 KDV) dahil 150 TL kurulum ücreti taahhüt kapsamında alınmamaktadır.
 • Kampanya teklifine tüm vergiler ALO Hizmeti için (%18 KDV, %15 ÖİV), internet hizmeti için (%18 KDV, %5 ÖİV) dahildir. Paket dakikalarının aşımında veya paket kapsamı dışındaki yönler arandığında ücretlendirme mevcut ses tarifenizden yapılmaktadır.
 • Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık kampanya paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya, 24 ay taahhütlü olup Sagemcom D160 model kablosuz ev telefonu hediyelidir. Kampanya kapsamında verilen kablosuz ev telefonları stoklarla sınırlıdır.
 • Bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i Damga Vergisi olarak bir defaya mahsus olmak üzere abonelerin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Kampanya kapsamında sunulan 25 Mbps 1 GB Kotasında Duran Fiber İnternet teklifi Adil Kullanım Koşulları’na tabi değildir. 1 GB indirme (download) veya yükleme (upload) kota kullanımı sonrasında internet hizmeti durdurulur. ALO Hizmeti herhangi bir kesintiye uğramaz. 1 GB Kota kullanımınız dolduktan sonra dilerseniz ay sonuna kadar Joker Kota paketi alarak internet hizmetinizi tekrar başlatabilirsiniz. Joker 1 GB Kota paketi bedeli vergiler dahil 4,99 TL ve Joker 4 GB Kota paketi vergiler dahil 19 TL olarak ayrıca sunulmaktadır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan Her Yöne Dakika Paketi; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir.
 • Tüm Turkcell Superonline ses müşterileriyle aylık ek 3000 dakika ücretsiz görüşme kampanya kapsamında ayrıca sunulmaktadır.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt tarife fiyatlı paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
 • Birden fazla fiber internet kampanyası sahibi olmam durumunda farklı kampanyalardan alabileceğim toplam kablosuz ev telefon ürünlerinin (AS180, D160, HD kablosuz ev telefonu ve ePure model kablosuz ev telefonu cihazları da dahildir) sayısının en fazla 3 (üç), bu kampanya kapsamında sunulan dakika paketlerinden aynı kampanya kapsamında en fazla 1 (bir) adet alınabilmektedir.
Fiberle So​hbet Kampanyası Taahhütnamesi

*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​