3’lü Süper Paket Kampanyası

3’lü Süper Paket Kampanyası

25 Mbps Limitsiz 75 GB AKK Fiber İnternet+Turkcell TV+ Ev Paketi + Alo Hizmeti= Ayda 59,90 TL

59,9 TL / AY Hemen Başvur

Kampanyaya katılım 1 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerlidir

3’lü Süper Paket Kampanyası

24 ay sabit fiyat avantajı ile Net Fiyat

​Hız ​Kota​AKK* (indirme)Turkcell TV+ Paketi​Tarife Fiyatı (TL)​24 Ay Taahhütlü (TL)​24 Ay Taahhütlü + ALO Hizmetli**​
​100 Mbps​Limitsiz​250 GBEv Paketi​​ ​​ ​​178,90-​-​
​50 Mbps​Limitsiz​150 GB123,90​​79​69
25 Mbps​Limitsiz​75 GB​​103,90​69,90​59,90

​Hız ​Kota​AKK* (indirme)Turkcell TV+ Paketi​Tarife Fiyatı (TL)​24 Ay Taahhütlü (TL)​24 Ay Taahhütlü + ALO Hizmetli**​
​100 Mbps​Limitsiz​250 GBEv Eğlence Paketi​​ ​​ ​​188,9010999
​50 Mbps​Limitsiz​150 GB133,90​​89​79
25 Mbps​Limitsiz​75 GB​​113,90​79,90​69,90

*AKK, Adil Kullanım Koşulları'nı ifade etmektedir. 
**ALO (Sabit Telefon) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma/numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.​

 • Turkcell TV+ ile evinde televizyon keyfini yaşa, üstelik şimdi tek faturada!
 • 6 SinemaTV kanalı 24 ay boyunca hediye!
 • ALO hizmeti alanlara ek indirim fırsatı!

Paket detayları için ​tıklayın​.​​​

 • Kampanya 01 Nisan 2015​ - 1 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Turkcell TV+, Fiber İnternet ve ses hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Turkcell TV+ Ev ve Ev Eğlence Paketi kablolu yayın ortamında sunulmakta olup Turkcell TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir. Kampanya fiyatı, 24 ay boyunca aylık tüm vergiler dahil(%18 KDV) 59,90 TL’dir.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 24 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Damga vergisi bir defaya mahsus faturalandırılacaktır.
 • Abonelik 24 aydan önce sonlandırılırsa abonelik taahhüdü süresince kullandığım ücretsiz ve/veya indirimli servislerin (tüm vergiler (%18 KDV) dahil 150 TL fiber internet kurulum ücreti, tüm vergiler (%18 KDV) dahil 75 TL Turkcell TV+ kutusu kurulum ücreti, tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 29 TL fiber internet aktivasyon ücreti, seçmiş olduğum hız paketine istinaden aldığım indirim miktarının yararlandığım ay sayısı kadar bedeli) toplam bedeli seçmiş olduğum hız seçeneğinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedelin tarafıma kampanya iptal bedeli olarak faturalanır.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell SuperonlineAbone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil (% 18 KDV) 150 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında verilen modem ve Turkcell TV+ cihazı stoklarla sınırlıdır
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Kampanyalar içerisindeki paketler www.superonline.net adresinde yayınlanan Adil Kullanım Koşulları’na ( AKK ) tabidir. Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Kampanya kapsamındaki limitsiz paket için aylık veri indirme (download) ya da veri yükleme (upload) hız alanlarının aşılmasından sonra ayın geri kalan günleri için veri indirme (download) hızı 3 Mbps’ye, veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps’ye düşürülecektir.Kotalı fiber erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti tüm vergiler dahil (% 18 KDV ve % 5 ÖİV). 0,0092 TL / MB'dir.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Kampanya kapsamındaki paketlerin upload (yükleme) AKK değerleri 50 GB’dır.
 • Turkcell TV+ içerisindeki canlı kanallar, ile film ve dizi içeriklerinin kullanımı fiber internet abonelerinin kotalarından düşmemektedir. Bu kampanyalar içerisinde bulunan tüm hızlara ve tarifelere ilişkin detaylı bilgi için www.superonline.net , 0850 222 0 222
 • Turkcell TV+ içeriklerine altyapının bulunduğu bölgelerde internet ve 3G üzerinden erişilebilir; bağlantı hızı, GSM kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu ve cihaza göre değişiklik gösterebilir. ​Ayrıca 3G kapsama alanlarına ilişkin bilgilere de ilgili mobil operatörünüzün web siteleri ve bilgilendirmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

3’lü ​Süper Paket Kampany​ası Taahhütnamesi​

*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​